Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo RANGER Реставрирани 225/70 R16 102R

Insa Turbo

Insa Turbo RANGER Реставрирани225/70 R16 102R

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
R
EAN:
8433739021541

Највисока цена:  146,6 €

Цена по парче

146,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот