Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo RANGER Реставрирани 215/65 R16 98S

Insa Turbo

Insa Turbo RANGER Реставрирани215/65 R16 98S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
S
EAN:
8433739017261

Највисока цена:  112,1 €

Цена по парче

112,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот