Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo RANGER Реставрирани 205/80 R16 110/108Q

Insa Turbo

Insa Turbo RANGER Реставрирани205/80 R16 110/108Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
205
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739021053

Највисока цена:  145,7 €

Цена по парче

145,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот