Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo RANGER Реставрирани 205/80 R16 104S

Insa Turbo

Insa Turbo RANGER Реставрирани205/80 R16 104S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
205
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
S
EAN:
8433739017155

Највисока цена:  103,9 €

Цена по парче

103,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот