Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Pirineos Реставрирани 215/55 R16 93H

Insa Turbo

Insa Turbo Pirineos Реставрирани215/55 R16 93H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
H
EAN:
8433739025204

Највисока цена:  71,1 €

Цена по парче

71,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот