Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Nordic Grip Реставрирани 225/40 R18 92H

Insa Turbo

Insa Turbo Nordic Grip Реставрирани225/40 R18 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
8433739027642

Највисока цена:  81,6 €

Цена по парче

81,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот