Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Nordic Grip Реставрирани 205/50 R17 89H

Insa Turbo

Insa Turbo Nordic Grip Реставрирани205/50 R17 89H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
89
Индекс на брзина:
H
EAN:
8433739027635

Највисока цена:  72,6 €

Цена по парче

72,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот