Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Nordic Grip Реставрирани 185/60 R15 84T

Insa Turbo

Insa Turbo Nordic Grip Реставрирани185/60 R15 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
8433739027604

Највисока цена:  65,3 €

Цена по парче

65,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот