Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo MOUNTAIN Реставрирани 245/70 R16 107S

Insa Turbo

Insa Turbo MOUNTAIN Реставрирани245/70 R16 107S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
S
EAN:
8433739005893

Највисока цена:  147,6 €

Цена по парче

147,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот