Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo MOUNTAIN Реставрирани 215/80 R16 103S

Insa Turbo

Insa Turbo MOUNTAIN Реставрирани215/80 R16 103S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
215
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
S
EAN:
8433739005886

Највисока цена:  149,7 €

Цена по парче

149,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,13 €

Назад кон врвот