Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo K2 M/T Реставрирани 285/75 R16 122/119N

Insa Turbo

Insa Turbo K2 M/T Реставрирани285/75 R16 122/119N

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
285
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
122/119
Индекс на брзина:
N
EAN:
8433739034763

Највисока цена:  295,7 €

Цена по парче

295,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,1 €

Назад кон врвот