Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo K2 M/T Реставрирани 265/70 R17 112/109Q

Insa Turbo

Insa Turbo K2 M/T Реставрирани265/70 R17 112/109Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
112/109
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739035579

Највисока цена:  180,1 €

Цена по парче

180,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,13 €

Назад кон врвот