Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ice Cargo Реставрирани 215/75 R16 113/111R

Insa Turbo

Insa Turbo Ice Cargo Реставрирани215/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
8433739025112

Највисока цена:  109,2 €

Цена по парче

109,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот