Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ice Cargo Реставрирани 215/65 R16 106/104R

Insa Turbo

Insa Turbo Ice Cargo Реставрирани215/65 R16 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
8433739027574

Највисока цена:  94,9 €

Цена по парче

94,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот