Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ice Cargo Реставрирани 195/65 R16 104/102R

Insa Turbo

Insa Turbo Ice Cargo Реставрирани195/65 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
8433739025259

Највисока цена:  91,7 €

Цена по парче

91,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот