Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани 215/55 R16 93W

Insa Turbo

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани215/55 R16 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
8433739029400

Највисока цена:  72,5 €

Цена по парче

72,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот