Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани 215/55 R16 93V

Insa Turbo

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани215/55 R16 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
8433739029394

Највисока цена:  70,2 €

Цена по парче

70,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот