Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани 205/60 R16 92H

Insa Turbo

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани205/60 R16 92H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
H
EAN:
8433739029349

Највисока цена:  68,4 €

Цена по парче

68,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот