Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани 185/65 R14 86H

Insa Turbo

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани185/65 R14 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
8433739029523

Највисока цена:  62,6 €

Цена по парче

62,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот