Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecoevolution Plus Реставрирани 215/60 R16 95H

Insa Turbo

Insa Turbo Ecoevolution Plus Реставрирани215/60 R16 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
8433739029356

Највисока цена:  72,5 €

Цена по парче

72,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот