Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecoevolution Plus Реставрирани 195/55 R16 87V

Insa Turbo

Insa Turbo Ecoevolution Plus Реставрирани195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
8433739029387

Највисока цена:  66,3 €

Цена по парче

66,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот