Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo DAKAR Реставрирани 235/75 R15 105Q

Insa Turbo

Insa Turbo DAKAR Реставрирани235/75 R15 105Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739008764

Највисока цена: 

Назад кон врвот