Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo DAKAR Реставрирани 235/60 R16 100Q

Insa Turbo

Insa Turbo DAKAR Реставрирани235/60 R16 100Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739021510

Највисока цена:  123,9 €

Цена по парче

123,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот