Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo DAKAR Реставрирани 215/65 R16 98Q

Insa Turbo

Insa Turbo DAKAR Реставрирани215/65 R16 98Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739021534

Највисока цена:  114,7 €

Цена по парче

114,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,31 €

Назад кон врвот