Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo DAKAR Реставрирани 205/80 R16 110/108Q

Insa Turbo

Insa Turbo DAKAR Реставрирани205/80 R16 110/108Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
205
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739007149

Највисока цена:  149,5 €

Цена по парче

149,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот