Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo DAKAR Реставрирани 205/70 R15 96Q

Insa Turbo

Insa Turbo DAKAR Реставрирани205/70 R15 96Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8433739007156

Највисока цена: 

Назад кон врвот