Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo DAKAR Реставрирани 195/80 R14 106/104N

Insa Turbo

Insa Turbo DAKAR Реставрирани195/80 R14 106/104N

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
195
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
N
EAN:
8433739007569

Највисока цена:  168,5 €

Цена по парче

168,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот