Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo All Season Реставрирани 225/45 R17 91W

Insa Turbo

Insa Turbo All Season Реставрирани225/45 R17 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
8433739037634

Највисока цена:  62,2 €

Цена по парче

62,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот