Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo All Season Реставрирани 205/55 R16 91V

Insa Turbo

Insa Turbo All Season Реставрирани205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8433739037672

Највисока цена:  58,6 €

Цена по парче

58,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот