Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo 4X4 Реставрирани 215/75 R15 100S

Insa Turbo

Insa Turbo 4X4 Реставрирани215/75 R15 100S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
S
EAN:
8433739001796

Највисока цена:  32,5 €

Цена по парче

130 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот