Споредете до 4 продукти:

Ilink Thunder 9 285/45 R19 111V

Ilink

Ilink Thunder 9285/45 R19 111V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Ilink
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938628252300
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  20,08 €

Цена по парче

180,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,82 €

Назад кон врвот