Споредете до 4 продукти:

Ilink Thunder 9 215/55 R18 99V

Ilink

Ilink Thunder 9215/55 R18 99V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Ilink
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938628233866
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  10,33 €

Цена по парче

93 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот