Споредете до 4 продукти:

Ilink Speedking 07 285/40 R22 110V

Ilink

Ilink Speedking 07285/40 R22 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Ilink
Ширина:
285
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938628232463
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  186,4 €

Цена по парче

186,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,82 €

Назад кон врвот