Споредете до 4 продукти:

Ilink Speedking 07 285/35 R22 106W

Ilink

Ilink Speedking 07285/35 R22 106W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Ilink
Ширина:
285
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
W
EAN:
6938628233125
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  182,6 €

Цена по парче

182,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,82 €

Назад кон врвот