Споредете до 4 продукти:

Ilink Snowgripper 2 315/35 R21 111H

Ilink

Ilink Snowgripper 2315/35 R21 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Ilink
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
6938628248877
ЕУ Етикета:
C
D
71 dB

Највисока цена:  103,7 €

Цена по парче

207,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,82 €

Назад кон врвот