Споредете до 4 продукти:

Ilink Snowgripper 2 275/40 R22 107H

Ilink

Ilink Snowgripper 2275/40 R22 107H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Ilink
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
H
EAN:
6938628251631
ЕУ Етикета:
C
D
71 dB

Највисока цена:  104,15 €

Цена по парче

208,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,82 €

Назад кон врвот