Споредете до 4 продукти:

Ilink Snowgripper 2 245/45 R20 103V

Ilink

Ilink Snowgripper 2245/45 R20 103V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Ilink
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
6932094108154
ЕУ Етикета:
C
D
70 dB

Највисока цена:  74,15 €

Цена по парче

148,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,82 €

Назад кон врвот