Споредете до 4 продукти:

Ilink Snowgripper 1 215/45 R18 93V

Ilink

Ilink Snowgripper 1215/45 R18 93V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Ilink
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938628243483
ЕУ Етикета:
C
D
69 dB

Највисока цена:  118 €

Цена по парче

118 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот