Споредете до 4 продукти:

Ilink Snowgripper 1 185/70 R14 88T

Ilink

Ilink Snowgripper 1185/70 R14 88T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Ilink
Ширина:
185
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
T
EAN:
6938628242721
ЕУ Етикета:
C
D
69 dB

Највисока цена:  77,1 €

Цена по парче

77,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот