Споредете до 4 продукти:

Ilink Snowgripper 1 185/60 R16 86H

Ilink

Ilink Snowgripper 1185/60 R16 86H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Ilink
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
H
EAN:
6938628243131
ЕУ Етикета:
D
D
69 dB

Највисока цена:  78 €

Цена по парче

78 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,42 €

Назад кон врвот