Споредете до 4 продукти:

Ilink Powercity 77 235/75 R15 105H

Ilink

Ilink Powercity 77235/75 R15 105H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Ilink
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
H
EAN:
6938628232159
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот