Споредете до 4 продукти:

Ilink Multimatch A/S 225/55 R16 99W

Ilink

Ilink Multimatch A/S225/55 R16 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Ilink
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
6938628290388
ЕУ Етикета:
E
C
69 dB

Највисока цена:  90,9 €

Цена по парче

90,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот