Споредете до 4 продукти:

Ilink Multimatch A/S 215/65 R15 96H

Ilink

Ilink Multimatch A/S215/65 R15 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Ilink
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
6938628290333
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  84,5 €

Цена по парче

84,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот