Споредете до 4 продукти:

Ilink Multimatch A/S 215/50 R17 95W

Ilink

Ilink Multimatch A/S215/50 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Ilink
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
6938628264747
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  88,6 €

Цена по парче

88,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот