Споредете до 4 продукти:

Ilink Multimatch A/S 215/45 R16 90V

Ilink

Ilink Multimatch A/S215/45 R16 90V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Ilink
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938628290364
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  84 €

Цена по парче

84 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот