Споредете до 4 продукти:

Ilink Multimatch A/S 205/50 R17 93W

Ilink

Ilink Multimatch A/S205/50 R17 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Ilink
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
6938628264723
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  86,3 €

Цена по парче

86,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,61 €

Назад кон врвот