Споредете до 4 продукти:

Ilink Multimatch A/S 195/50 R16 88V

Ilink

Ilink Multimatch A/S195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Ilink
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
6938628290340
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  78,8 €

Цена по парче

78,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот