Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Zeal 56 315/35 ZR21 111W

Ilink

Ilink L-Zeal 56315/35 ZR21 111W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Ilink
Ширина:
315
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
W
EAN:
6938628218764
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  201,7 €

Цена по парче

201,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,82 €

Назад кон врвот