Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Zeal 56 275/40 ZR21 107W

Ilink

Ilink L-Zeal 56275/40 ZR21 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Ilink
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
6938628218740
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  192,1 €

Цена по парче

192,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,82 €

Назад кон врвот