Споредете до 4 продукти:

Ilink L-Zeal 56 255/45 R20 105W

Ilink

Ilink L-Zeal 56255/45 R20 105W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Ilink
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
6938628292580
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  148,3 €

Цена по парче

148,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  20,82 €

Назад кон врвот